fbpx

מאגר המטפלים של מכון אבולעפיה

נעה בוגרת מכון אבולעפיה בית ספר לפסיכותרפיה יהודית

נעה זינגבוים - יעוץ והכוונת הורים/nlp
טלפון: 054-4604402 ​
איזור בארץ: רמת הגולן

הסמכה: תואר שני ביעוץ, תעודת התמחות בנוער בסיכון והדרה, nlp פרקטישנר, סטודנטית לפסיכותרפיה במכון אבולעפיה
קהל יעד: הורים ומתבגרים
כמה מילים על עצמי גרה בנוב, נשואה ואם לשבעה, 30 שנים בתחום החינוך, בעשרים שנים האחרונות יועצת ומנהלת תחום טיפול בישיבת אלוני הבשן

יהודית יום-טוב בוגרת מכון אבולעפיה בית ספר לפסיכותרפיה יהודית

יהודית יום טוב - פסיכותרפיסטית מומחה
טלפון: 052-6070322
איזור בארץ: דרום - כפר מימון, נתיבות
Yehudityom@gmail.com

הסמכה: פסיכותרפיה מכון אבולעפיה, NLP , SE קהל יעד: נשים, נערות, זוגות
כמה מילים על עצמי.. תהליך של מפגשים בגובה העיניים, במאור פנים ונועם. לעבור שינוי מתוך מפגש עם האני הפנימי וחיבור אל המהות העמוקה והאמיתית. חוויה בונה חיים ומשחררת חסימות וזכרונות בולמים.

אורה הדס - טיפול רגשי
טלפון: 052-6071777
איזור בארץ: דרום - כפר מימון, נתיבות
Yehudityom@gmail.com

הסמכה: בוגרת אימון, אימון רגשי, מכון אבולעפיה, emid-לטיפול בטראומות, ומתמחה בשיטת eadp טיפול חוויתי דינמי מואץ.
קהל יעד: נשים
כמה מילים על עצמי: בת 60, מטפלת זה 7 שנים, משלבת שיטות פעולה שונות בהתאם למטופלים. אמפטית מאוד, מכילה.

 
 

יוחאי וורצמן - פסיכודרמה והנחיית קבוצות
טלפון: 050-4238444​
איזור בארץ: ירושלים

 

הסמכה: תואר שני פסיכודרמה

קהל יעד: ילדים נוער ומבוגרים. דיכאון, חרדה, פוסט טראומה, אובדנות…

 

מרדכי קדוש - פסיכותרפיסט אינטגרטיבי הוליסטי
טלפון: 052-8784146
אזור בארץ: באר שבע, נתיבות, אופקים

 

קהל היעד: ילדים ונוער, גברים, זוגי.
כמה מילים על עצמי: מרדכי קדוש, מטפל רגשי ונפשי. טיפול המשלב מספר שיטות וכלים תוך התאמה מקסימלית למטופל ולמקרה. מקבל בשלוש קליניקות בדרום וברווחה באופקים.

 

מיכאל רובין -טיפול רגשי, העצמה אישית לגברים
טלפון: 050-7348622
מייל: rubinodem101@gmail.com
איזור המרכז ואיזור חריש

הסמכה: בוגר מסלול ללימודי פסיכותרפיה גוף-נפש במכון אבולעפיה,  בוגר סדנאות ב12 צעדים, TAT וכינור לב

קהל יעד: גברים, בחורי ישיבה ובעלי תשובה שסובלים מחרדות, לחץ, חוסר מימוש עצמי וטראומות

כמה מילים על עצמי : נשוי ואב ל4 ב”ה, חוץ מהיותי פסיכותרפיסט אני גם מוזיקאי (מנגן על גיטרה, סנטור פרסי ועוד כלים שונים..) חבר בהרכב “נאוה נד” ואני זוכה לעסוק רבות בשילוב המרתק בין עולם הנפש לעולם המוזיקה

פנינה גלואבר -זוגיות על רקע של קשב ולקות למידה, אימון אישי, התמכרויות
טלפון: 054-4891100
קדומים - שומרון, בני ברק - איזור המרכז

הסמכה: תואר ראשון ולימודי תואר שני בחינוך מיוחד. לימודי תעודה – אימון, NLP, מסע, 12 צעדים, הבית היהודי
קהל יעד: נוער ומבוגרים
כמה מילים על עצמי.. כ30 שנה בתחום החינוך והטיפול. בעלת ידע רב וניסיון חיים עשיר (אמא לעשרה ב”ה וסבתא לנכדים). מאמינה בטיפול אינטגרטיבי המתאים את הדרך הטובה ביותר עבור המטופל. עובדת עם מגוון רחב של שיטות.

אבי הר טוב - הדרכה מקצועית למטפלים - supervision
טלפון: 052-8762244​
ירושלים

הסמכה: תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית [1982] / הסמכה בטיפול משפחתי/הסמכה בטיפול בשיטת “המסע”[ברנדון בייס]
קהל יעד: מטפלים שזקוקים להדרכה. במיוחד הדרכה קבוצתית
כמה מילים על עצמי.. אבי הר-טוב, יליד ארגנטינה, נשוי ואב ל- 5 ילדים. מתגורר בירושלים. גישתו הטיפולית הוא גישה פסיכו-רוחנית. הווה אומר, שהאדם הוא ישות רוחית שיש לו בעולם הזה יעוד רוחני לקיומו, ושהעולם הרגשי הוא “בית הספר” של הנשמה. ההכרה ברצון האישי של האדם שהוא רצון מקודש ומקפל בתוכו כוח מניע ומנחה במסע הייחודי שלו . התהליך הטיפולי הוא אותו מצע עליו המטופל מישיר מבט אל מסעו ואל הצללים שמאתגרים אותו

אילה כרמי - מתמחה בטיפול בנשים - דכאון, חרדה, כאבים פיזיים, קשיים במציאת זוגיות , מימוש עצמי ועוד
טלפון: 050-8272920​​
מרכז/דרום

הסמכה: פסיכותרפיה – בוגרת מכון אבולעפיה, SE , יועצת לאורח חיים בריא – מכללת אלימה, הילדה הפנימית – “לב לדעת”, גוף נפש – מכללת רידמן
קהל יעד: נשים.
כמה מילים על עצמי.. נשואה ליאיר, אמא לאביגיל,אליה ואיתן. בעלת נסיון טיפולי של כ12 שנה, פסיכותרפסטית, מורה ליוגה, יועצת לאורח חיים בריא, מנחת סדנאות, מרצה. מאמינה שלכל אחת מאתנו יש את הכוח לשנות את עולמה.

יוני סעדה
טלפון: 050-9303993
ירושלים/גוש עציון


הסמכה: יעוץ חינוכי MA, מטפל אנטגרטיבי
קהל יעד: זוגות, גברים, נוער וילדים, דובר עברית וצרפתית
כמה מילים על עצמי.. אב ל9 ב”ה, בתחום החינוך מזה 20 שנה פורמלי ובלתי פורמלי, מרצה ומעביר סדנאות הורים לחינוך מגיל הרך עד נוער מתבגר, מעביר סדנאות זוגיות . ומטפל גם דרך אומנויות לחימה

אריאל לביא

אריאל לביא - פסיכודרמה, מתבגרים, הפרעות קשב, חרדות, הדרכות הורים
טלפון: 052-6070466
שומרון


הסמכה: M.A
קהל יעד: ילדים (בנים), מתבגרים, גברים וזוגות
כמה מילים על עצמי.. בעל 10 שנות נסיון. מומחה למתבגרים. מרצה ומדריך סטודנטים באוניברסיטת חיפה. קליניקות בשומרון

שירה שחם - מלווה רגשית, מובילת תהליכי טיפול רגשיים
טלפון: 052-5089585
ירושלים/הר חברון


הסמכה: בוגרת מסלול המטפלים של המסע. מאמנת אישית בוגרת בי”ס למאמנים עוצמה. מנחת קבוצות מוסמכת מאוניברסיטת בר אילן ומכון גישות, nlp פרקטישינר
קהל יעד: נשים, צעירים וזוגות
כמה מילים על עצמי: בת 42, נשואה ואם לארבעה. עוסקת בתחום הטיפול מזה כ- 20 שנה, בצחומים שונים. לאחר למידה רבה, הכשרה טיפולית בשיטת המסע ובדרכי ריפוי נוספות, תוך עבודת ריפוי אישית מתמשכת, צברתי אלפי שעות קליניקה ועזרתי למאות נשים וצעירים להשתחרר מכאבי העבר ולהתקדם לחיים בחיריים. לקבלה עצמית באהבה ולבניית זוגיות בריאה ומיטיבה, למימוש עצמי ותחושת סיפוק מתוך חיבור פנימי אמיתי. אני מאמינה שאפשר באומץ והתמדה, וזמן קצר יחסית להאיר את האור הפנימי ולהשתחרר מכבלי האמונות וההגנות הישנים וחוסמים. איתך במחויבות האישית אליך.

טלי רוזנר - רגשי ותזונתי
טלפון: 054-5660036​
מרכז

הסמכה: בבוגרת הכשרה באלימה במסלול של עין הבדולח + בריאות טבעית. כמו כן מטפלת בתזונה לפי שיטת הרמב”ם (מהמרכז לרפואת הרמב”ם) + לימודי קואצינג + NLP בתוכנית טוב ומיטיב (אצל משה שרון ואהרון דרמון)
קהל יעד: אנשים שסובלים מכאבים (כאבי ראש, פיברומילאגיה, סכרת, בעיות בבלוטת התריס)

דפנה עבדי - טיפול נפשי, רגשי. התמכרויות, מודעות והעצמה אישית
טלפון: 052-6799206
ירושלים

הסמכה: M.S.W עו’ס קלינית, פסיכותרפיה אינטגרטיבית
כמה מילים על עצמי.. קליניקה פרטית לטיפול קצר מועד , פרטני וזוגי. בגישה המשלבת כלים מגישות טיפול שונות בהתאמה למטופל וצרכיו, ומקנה כלים מעשיים לשינוי

קובי בן נון - התמכרויות, דיכאון והפרעות מצבי רוח, פוסט טראומה, זהות מינית, חרדות, התנהגויות כפייתיות, בעיות קשב וריכוז, משברי חיים קשיים במיומנויות חברתיות, קשיים בזוגיות, יחסי הורים- ילדים
טלפון: 054-6331426​
ירושלים/בנימין

הסמכה: B.s.w
קהל היעד: נוער צעירים ומבוגרים
כמה מילים על עצמי.. שמי קובי בן-נון, נשוי ואב לשלושה, מתגורר בעלי. בהכשרתי אני עובד-סוציאלי ופסיכותרפיסט. בעל ניסיון טיפולי רב שנים מוכח בתחומים שונים כגון: נוער, התמכרויות, משברי חיים, מחלות נפש שונות ועוד.. אני מאמין שהחיבור בין חיי הרוח לפסיכולוגיה יכול לתרום רבות לריפוי הנפש ולהעמקה בנפש האדם. כמו כן אני מאמין שנפש האדם היא חיה ודינמית ולכן החיבור בין כלים טיפוליים שונים (כגון cbt, nlp, גופנפש ועוד) הכרחי על-מנת לאפשר ריפוי ושחרור מלאים

אליסף כהן - PTSD, מצבים נפשיים כללי, זהות מינית, פסיכסומטי
טלפון: 052-6344839
ירושלים/גוש עציון

הסמכה: פסיכותרפיה-מכון אבולעפיה, רפואה סינית ושיאצו-מכללת רידמן לרפואה משלימה
קהל היעד: גברים למעט מקרים מיוחדים, גילאי 18+
כמה מילים על עצמי.. נשוי ואב לילדה מתוקה. כבר מגיל צעיר מצאתי את עצמי עוסק בעומקי עולם הנפש, אהבתי לשמוע אנשים מדברים את מעמקי ליבם ואף לראות איך דיבור יכול “להשיב את נפשם”, בנוסף עברתי תהליכים רבים משלי. כבר אז התחילה להתרקם בתוכי ההכרה שזוהי השליחות שלי בעולם. את דרכי התחלתי ברפואה הסינית שם מצאתי גישה שמחברת את הגוף והנפש, ואת דרכו של האדם הטוב ביסודו בעולם עם תנועות נפשו, מתייחסת לקשיים נפשיים כאל חוסרי איזון במערכת הגופנית-נפשית, ואינה מגדירה את האדם על פי מחלותיו או הקשיים שהוא נושא עימו. דבר התואם את אמונותי. כמטפל בתחום הנפש אני מוצא גישה זו המביאה את האדם להיפגש עם יכולות הריפוי שלו, ולהשיב את חייו למסלול של השראה עשייה ותכלית. הטיפול המשולב בפסיכותרפיה אינטגרטיבית ושיטות טיפול גופניות (שיאצו-מגע/דיקור) מאפשר מפגש וריפוי של חלקים עמוקים בנפש ותורם ביצירת שינוי משמעותי בחיים והשבת האיזון לגוף והנפש, ללא צורך ב”חפירות” רבות וכואבות וניתוח חיצוני של התנועות הפנימיות. במהלך הפגישות נעסוק ביצירת קשר מחודש עם החלקים המהווים את הבסיס הבריא של החיים, אותם אלה שלא נפגעו ואף לא יכולים להיפגע כתוצאה מחוויה חיצונית, ונעורר את המערכת הגופנית-נפשית להשיב את האיזון וסינכרון עם חוויית החיים.

נועה לוין - טיפול רגשי במבוגרים, ילדים ובני הנעורים המתמודדים עם חרדות, מצבי רוח ודיכאון, פוסט טראומה, הפרעת חרדה אובססיבית קומפולסיבית (OCD), קשיי התנהגות, קשיים חברתיים, קשיי למידה ועוד. הדרכת הורים והדרכת צוותי חינוך. מרצה במסגרות חינוך, בארגונים וקהילות.
טלפון: 054-2467751​
קליניקת "צעדים" במושב שדה יעקב

הסמכה: פסיכותרפיה אינטגרטיבית יהודית מכון אבולעפיה, לימודי קינסיולוגיה ומוח אחד, תואר ראשון ביעוץ חינוכי, טיפול בפוסט טראומה – פרופ’ מולי להד. החוויה הסומאטית (SE) – ג’ינה רוס.
קהל היעד: ילדים, נוער ומבוגרים. .
כמה מילים על עצמי: בת 42, גרה בשדה יעקב נשואה למושיק ואמא לארבעה ילדים ב”ה. מתפעלת בכל פעם מחדש מגילוי כח החיים שבאדם ומיכולתו לצאת מהמצר אל המרחב.

מוריאל אורלי פרש - פגיעות מיניות, ילדים, נוער בסיכון
טלפון: 052-8384952​
ירושלים

הסמכה: פסיכותרפיה אינטגרטיבית יהודית מכון אבולעפיה

פנינה עורקבי - טיפול רגשי
טלפון: 054-4992225​​
ירושלים/רמת שלמה

הסמכה: בוגרת ומוסמכת לטיפול ריגשי מטעם המסע בוגרת לב לדעת לטיפול ריגשי .בוגרת ומוסמכת לייעוץ בריאותי מכללת אלימה של הרב יובל אשרוב.
קהל יעד: מגיל 18 ומעלה נשים. גברים מגיל 18 עד גיל 40.
כמה מילים על עצמי: רעיה אמא וסבתא. מטפלת בגוף ובנפש. בוגרת ומוסמכת לטיפול רגשי מטעם המסע. בוגרת ומוסמכת לייעוץ בריאותי מכללת אלימה הרב יובל אשרוב. בוגרת סדנת לב לדעת לטיפול ריגשי. מתוך תהליכים פנימיים אישיים עברתי מתפקיד בכיר במשרד החינוך לשליחותי כמטפלת ריגשית . מאמינה ביכולת של כל אחד להגיע לחיבור האמיתי שלו ולהוציא לפועל את הכוחות הוטמונים בו. מטפלת בגוף ובנפש.

מירי בן חמו - פסיכותרפיה, רפואת תדרים- bicom, הומאופטיה מודרנית, הדרכת הורים, מסטר טאפינג
טלפון: 052-4651102​
חדרה

הסמכה: פסיכותרפיה-מכון אבולעפיה ואוניברסיטת חיפה,רפואת תדרים,הומאופטיה מודרנית ד”ר רקבק,הדרכת הורים מכללת תלתן,תואר שני בייעוץ חינוכי.
קהל יעד: ילדים, נוער ומבוגרים.
כמה מילים על עצמי: כשלושים שנה בתחום החינוך והטיפול, במהלכן עשרים שנות ניהול בי”ס ועבודה כיועצת חינוכית. מנחת סדנאות ומטפלת ברפואת תדרים. מאמינה כי הגוף והנשמה הינה מערכת מורכבת של אנרגיית חיים וכי בריאות תקינה נובעת מהרמוניה בין הגוף לנפש. הטיפול באמצעות מכשיר הbicom. הbicom הינו מכשיר שמתחבר לגוף בעזרת זרמים חשמליים, נע על תדר המרידיאן ומחזיר אותות למכשיר, האותות מצביעים על מקור הבעיה ומרפאים אותה.

רחל נחום - גוף נפש, אינטגרטיבי יהודי, Nlp דמיון מודרך, Se
טלפון: 054-6673524
דרום

הסמכה: בפסיכותרפיה אינטגרטיבית יהודית, nlp, דמיון מודרך, מאמנת אישית זוגית, Se
קהל יעד: נשים, נוער וילדים
כמה מילים על עצמי.. M. A . מטפלת גוף נפש באמצעות ארסנל כלים טיפוליים: se.nlp. דמיון מודרך cbt.אימון אישי זוגי.

אורנה רם - גוף נפש, אינטגרטיבי יהודי, Nlp דמיון מודרך, Se
טלפון: 053-3155615
ירושלים

הסמכה: תואר שני שנות נסיון רבות בקליניקה פרטית.
קהל היעד: מתבגרים ומבוגרים נשים וגברים 

הרבנית חיה יאקאב - יעוץ לפי שם האדם יעוץ זוגי ופסיכותרפיה
טלפון: 054-8008303
אשדוד

הסמכה: פסיכוטרפיה במכון אבולפיה שנה ג וnlp
קהל יעד: נשים וילדים

אריק כהן - אינטגרטיבי עם ניסיון משמעותי עם בחורי ישיבות
טלפון: 054-7516440
גליל/רמת הגולן

הסמכה: מסלול תלת שנתי מכון אבולעפיה, תואר שני בייעוץ חינוכי
קהל יעד: גברים נערים
כמה מילים על עצמי.. נמצא מעל 15 שנה עמוק בעולם החינוך והייעוץ החינוכי ובשנתיים האחרונות, מתמקצע בעבודה אינטנסיבית עם בחורים ואברכים מעולם הישיבות, המתמודדים עם מגוון חסמים. חרדות, דיכאונות, מחשבות טורדניות, נטיות הפוכות ועוד. רואה בתהליך שהם עוברים, עליית שלב וחיבור כוחות הנפש לעבר עתיד שלם יותר.

מרים תורג'מן - גיל ההתבגרות והדרכת הורים
טלפון: 054-4646643
רחובות והמרכז

הסמכה: M.A- בייעוץ חינוכי וניהול משאבי אנוש, הנחיית קבוצות,אימון אישי למ M.A
קהל יעד: הורים ומתבגרים 
כמה מילים על עצמי: יועצת חינוכית בישיבה תיכונית -ישיבת “עמיחי” -רחובות, הייתי שותפה בהקמתה. מנחה צוותי מועדוניות לילדים בסיכון – דרך משרד החינוך, מאבחנת דידקטית, עוסקת באימון אישי לילדים ומתבגרים בעיקר סביב הפרעות קשב, הדרכת הורים סביב דילמות גיל ההתבגרות.

אפרת כהן - פסיכותרפיה
טלפון: 054-5665648

טלפון: 054-5665648
הסמכה: תואר שני גרנטולוגיה , סטודנטית לפסיכותרפיה במכון אבולעפיה
קהל יעד: נשים
כמה מילים על עצמי.. אמא ל7 סבתא ל4 שמחה לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם